Skip to main content
0

Koszyk

Krwawa felga

Efekt stosowania nowoczesnych preparatów do mycia samochodowy felg bywa spektakularny. Większość z tych środków rzeczywiście usuwa pył z klocków hamulcowych, ale nie wszystkie są bezpieczne dla lakieru i gumy. Dlatego poznaj krwawiąca felgę Gtechniq W6 Iron.

  • Co to jest efekt krwawiącej felgi?
  • Czy środki typu “krwawa felga” niszczą felgi?
  • Bezpieczeństwo i skuteczność – krwawiąca felga Gtechniq W6 Iron

Efekt “krwawej felgi”

Efekt krwawej felgi to zjawisko, które występuje podczas aplikacji preparatu rozpuszczającego cząsteczki metali. To z nich składa się pył, którymi pokryte są felgi Twojego samochodu. Wiesz przecież, jak trudno go usunąć, prawda? W wyniku chemicznej reakcji pomiędzy składnikami preparatu, a zabrudzeniami, pył z klocków ścieka z felgi w postaci purpurowej cieczy – to właśnie jest efekt krwawej felgi.

Krwawiąca felga Gtechniq W6 Iron

Metaliczny pył należy rozpuszczać wyłącznie substancjami bezpiecznymi dla lakieru felgi. Dlatego właśnie wybierz krwawiąca felgę Gtechniq W6 Iron. To skuteczny, ale neutralny dla powłok oraz gumy środek, którym szybko i wygodnie usuniesz nawet nawarstwiony pył z klocków. Wystarczy że spryskasz koła Gtechniq W6 Iron i przez 5 – 10 min popatrzysz, jak Twoja felgi krwawią, a potem spłuczesz je wodą.