Skip to main content
0

Koszyk

Jak zabezpieczyć opony?

Doskonale wiesz, że aby naprawdę dbać o samochód, należy robić to kompleksowo. Rozumiemy to i dlatego stworzyliśmy profesjonalną powłokę do opon i innych elementów z tworzywa. Sprawdź, co zyskasz po zastosowaniu naszego preparatu?

Dressing do opon i plastików

Po umyciu opony są matowe i wyglądają nieatrakcyjnie. Co więcej, guma w takim stanie ma znacznie gorszą odporność na warunki zewnętrzne. Ale to nie bez znaczenia, jakim środkiem zabezpieczysz swoje opony. Niektóre preparaty są tłuste i wręcz przyciągają brud. Inne – mogą uszkodzić gumę. Dlatego najlepiej wybierz naszą specjalistyczną powłokę do opon.

Delikatna satyna lub wysoki połysk

Ten profesjonalny dressing do opon i plastiku doskonale zabezpiecza tworzywa przed przyleganiem brudu. Poprawia także wizualną atrakcyjność elementów. Jeżeli powłokę do opon od Gtechniq naniesiesz tylko jeden raz, uzyskasz satynowe, naturalne wykończenie. Więcej powłok da efekt połysku, który najlepiej sprawdza się na powierzchniach plastikowych elementów nadwozia.

Pamiętaj, aby nie aplikować T1 Tyre and Trim na opony motocyklowe i rowerowe.

Jak zabezpieczyć opony i plastiki po umyciu? ✅ Dressing do opon z różnymi efektami wykończenia ✅ Jaki środek aplikować na opony? ✅