Skip to main content
0

Koszyk

Promieniowanie UV, agresywna chemia czy procesy starzenia już nie muszą niszczyć plastików Twojego samochodu. Zamiast zmywalnych preparatów, wybierz specjalistyczną powłokę ceramiczną do plastików, która nałożysz samemu. 

Jak dbać o samochodowe plastiki?

Tworzywa sztuczne, wystawione na działanie warunków zewnętrznych, z czasem tracą swoje właściwości. Najczęściej blakną lub zauważalnie odbarwiają się. Dlatego właśnie stosujesz czernidła i inne specyfiki do konserwacji detali. Ale gruntowne mycie usuwa większość z tych preparatów, więc musisz ponownie je aplikować. Problem rozwiązuje powłoka ceramiczna do plastików.

Korzyści z aplikacji powłoki do plastików

Naszą powłokę zaaplikujesz samemu, dzięki czemu zyskasz aż dwuletnią, skuteczną ochronę elementów z tworzyw sztucznych. C4 Permanent Trim wiąże się z cząsteczkami detali na poziomie molekularnym. Połączenie jest tak trwałe, że nasza powłoka do plastików jest niezmywalna. Nie musisz aplikować jej po każdym myciu, aby elementy z tworzyw cały czas wyglądały, jak nowe. 

Powłoka ceramiczna do plastików ✅ Zachowaj fabryczny wygląd detali z tworzyw sztucznych ✅ Samodzielna aplikacja i skuteczna ochrona aż przez 2 lata ✅