Dowiedz się więcej o produktach z serii Bike

Twój rower, to twoja wizytówka. Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz na nim do pracy, czy startujesz w najważniejszych zawodach, chcesz mieć pewność, że nigdy Cię nie zawiedzie.

Zadbaj o niego dzięki sprawdzonym produktom i przekonaj się, że detale mają olbrzymie znaczenie.

Wiemy, że rowerzyści to eksperci, którzy znają się na rzeczy, dlatego nie będziemy mydlić Ci oczu. W Gtechniq od zawsze stawiamy na jakość i czysty performance, a nasze produkty opracowywane są przez najlepszych inżynierów i wizjonerów. Nasza praca jest naszą pasją i właśnie dlatego, jesteśmy tak bardzo skuteczni.

Nasze DNA

Nasze powłoki to klasa sama w sobie.

W naszej ofercie nie znajdziesz wosków i polimerów w zawyżonej cenie. Swoje korzenie zapuściliśmy w branży motoryzacyjnej (WRC, F1, 24h Le Mans), a środki, które przygotowaliśmy dla rowerzystów, testowaliśmy w realnych, najbardziej wymagających warunkach. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jesteśmy rynkowym liderem.

Powłoka Ceramiczna - Nowa jakość w branży rowerowej

Od tej chwili rower będzie bardziej brudo-odporny, a proces mycia i pilęgnacji sprzętu, będzie przebiegał łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek.

Powłoka Gtechniq wyróżnia się wielofunkcyjnością i natychmiastowym działaniem. Środek jest banalny w obsłudze. Wystarczy 30 minut, żeby nałożyć powłokę na ramę i pozostałe komponenty, a efekt będzie widoczny gołym okiem.

The Blue Marine Foundation

The health of our oceans and marine environment is hugely important which is why Gtechniq is proud to support the Blue Marine Foundation.

Blue’s mission is to restore the ocean to health by addressing overfishing, one of the world’s biggest environmental problems. Blue’s vision is a healthy ocean forever, for everyone. They are dedicated to creating marine reserves, restoring vital habitats and establishing models of sustainable fishing. Their mission is to see at least…

30

of the world's ocean under effective protection by 2030

70

To be managed in responsible way

Shop By Category

Powłoki ceramiczne Marine - jachty i lodzie

3 products

Sealanty

4 products

Mycie, polerowanie i dekontaminacja Marine - łodzie i jachty

4 products

Produkty do wnętrz i materiałów w łodziach i jachtach

2 products

Szkło, plexi i metal

2 products