Skip to main content
0

Koszyk

Jak bardzo zwiększyłby się Twój komfort jazdy, gdyby z przedniej szyby woda znikała, zanim użyjesz wycieraczek? Zwłaszcza w deszczowe noce odblaski i smugi męczą wzrok, ograniczają widoczność, zwiększając ryzyko kolizji. Ale nie musi tak być. Odkryj ultraniewdzialną wycieraczkę G1 ClearVision i zobacz różnicę na własne oczy.

 

Czym jest niewidzialna wycieraczka?

Niewidzialna wycieraczka to preparat przeznaczony do aplikacji na szklane powierzchnie. Tworzy niewidoczną powłokę hydrofobową, odpychającą wodę. Kropelki deszczu łączą się, a pęd powietrza podczas jazdy z łatwością je zdmuchuje. Dzięki temu szyby natychmiast odzyskują idealną przejrzystość, bez konieczności użycia tradycyjnych, czyli mechanicznych wycieraczek. 

Powłoka hydrofobowa na szybę

Powłoka hydrofobowa zabezpieczy wszystkie szyby Twojego samochodu. G1 ClearVision możesz zastosować także do innych celów. Zauważ, że zabieg hydrofobizacji szyby utrudnia przywieranie różnego rodzaju zabrudzeń oraz tworzenie się osadów. Dzięki temu mycie jest prostsze i zajmuje mniej czasu. Płyn hydrofobowy do okien ułatwi czyszczenie dużych przeszklonych powierzchni (np. okien dachowych czy balkonowych). Po aplikacji niewidzialnej wycieraczki Gtechniq na szyby jachtów i łodzi motorowych, okna pozostaną przejrzyste nawet podczas wodnych szaleństw. 

Najlepsza niewidzialna wycieraczka

Najlepsza niewidzialna wycieraczka tworzy idealnie przejrzystą powłokę. Bez smug, zacieków czy przebarwień. Hydrofobizacja polepsza widoczność, a przy okazji utrudnia osadzanie się śniegu i lodu. Dlatego korzyści z aplikacji G1 ClearVision są widoczne przez cały rok. A ta powłoka hydrofobowa na szyby utrzymuje się nawet przez kilka lat.

Ile wytrzyma ultra niewidzialna wycieraczka?

Być może wydaje Ci się, że nawet najtrwalszą powłokę hydrofobową na szybę można stosunkowo łatwo usunąć mechanicznie, prawda? Albo jesteś przekonany, że jej skuteczność odpychania wody szybko zniszczą czynniki atmosferyczne. W przypadku G1 ClearVision nic takiego się nie stanie. 

Podczas ekstremalnych testów próbowaliśmy usunąć naszą powłokę hydrofobową do szyb za pomocą skrobaczki do lodu, a później ostrego zdzieraka do tapet. W końcu zarysowaliśmy szybę, ale woda nadal tworzyła na niej duże krople, które łatwo było zdmuchnąć. Ultraniewidzialnej wycieraczki nie zniszczyły ani maszynowe polerowanie, ani nawet kontakt z otwartym ogniem. Prawidłowo naniesiony preparat łączy się z szybą tak mocno, że jego usunięcie możliwe jest wyłącznie w trakcie długiego polerowania tlenkiem ceru na filcu. 

Właśnie dzięki ultra wysokiej odroności powłoki hydrofobowej na warunki atmosferyczne, a nawet maszynowe ścieranie, G1 ClearVision jest prawdopodobnie najlepszą niewidzialną wycieraczką na rynku. Wybierając ten produkt zyskujesz gwarancję, że zabieg hydrofobizacji szyb zapewni wyjątkowo długotrwały efekt w postaci kropli wody zdmuchiwanych przez pęd powietrza w trakcie jazdy. 

Jak nakładać G1 Clear Vision?

Nasza najlepsza niewidzialna wycieraczka tworzy powłokę hydrofobową o podwyższonej odpornosci, dlatego nakładanie tego preparatu rekomendujemy zlecić profesjonalistom. Jeżeli chcesz wykonać ten zabieg samemu, przeczytaj nasz poradnik aplikacji G1 ClearVision.

Krok 1. Dokładnie umyj szyby. Ultraniewdzialna wycieraczka powinna być nakładana wyłącznie na idealnie czyste powierzchnie szklane. Wszelkie osady czy zanieczyszczenia zmniejszają trwałość powłoki hydrofobowej na szybie i mogą wpłynąć negatywnie na końcowy efekt. Zastosuj płyn do szyb Gtechniq G6, aby usunąć zanieczyszczenia dokładnie i szybko.

Krok 2. Wypoleruj szybę. Za pomocą pasty polerskiej do szkła Gtechniq G4 usuń zabrudzenia odporne na zwykłe mycie. Usuń pozostałości G4 i ponownie umyj szybę płynem G6, aby mieć pewność, że powierzchnia jest już idealnie czysta. 

Pamiętaj, że niewidzialna wycieraczka G1 ClearVision może być stosowana w temperaturze dodatniej z zakresu od 5 do 30℃. Jeżeli jest zimniej, podgrzej szybę za pomocą wewnętrznego nawiewu. Nigdy nie aplikuj G1 na powierzchnie wystawione na działanie promieni słonecznych. 

Krok 3. Nakładanie najlepszej niewidzialnej wycieraczki G1 ClearVision. Za pomocą dołączonego aplikatora rozprowadź preparat na szybie maksymalnie na jednej czwartej jej powierzchni. Następnie powtórz zabieg na kolejnych części szyby. W odstępach dziesięciominutowych nałóż w ten sam sposób kolejne dwie warstwy na przednią szybę (do zabezpieczenia okien bocznych i tylnych wystarczy jedna warstwa). 

Krok 4. W zależności od temperatury zewnętrznej podczas aplikacji po nałożeniu ostatniej warstwy odczekaj kwadrans (przy temp. powyżej 15℃) lub pół godziny (jeśli jest chłodniej) i usuń nadmiar preparatu za pomocą G2 dołączonego do G1. Użyj tego środka ponownie, aby finalnie wypolerować szybę. 

Przy okazji aplikacji G1 ClearVision sprawdź stan mechanicznych wycieraczek i wyczyść je lub wymień na nowe, aby maksymalnie wydłużyć trwałość powłoki hydrofobowej właśnie naniesionej na szybę.