Skip to main content
0

Koszyk

I2 Tri-Clean zawiera specyficzny surowiec, który aktywnie zwalcza i zabija koronawirusa (szczególnie MERS-CoV i BCoV) podczas testowania zgodnie z normą EN 14476.

Zachowuje synergię pomiędzy wszystkimi składnikami preparatu, dzięki czemu I2 Tri-Clean jest bardzo dobrym środkiem dezynfekującym. Produkty takie jak L1 Leather Guard i C6 Matt Dash zawierają technologię BioCote®.

Badania laboratoryjne wykazały, że BioCote® zapewnia pewną odporność członkowi rodziny koronawirusów – w szczególności koronawirusowi kotów, szczepowi Monachium. W wyniku testów technologia BioCote® zapewniła redukcję o 90% w ciągu 2 godzin w stosunku do tego konkretnego szczepu. Podczas gdy wyników BioCote® nie można porównać ze szczepem wirusa SARS-CoV-2, testy są pozytywnym wskaźnikiem skuteczności technologii BioCote® przeciwko rodzinie koronawirusów.

Należy zauważyć, że ludzki szczep (SARS-CoV-2) został obecnie sklasyfikowany jako 3 poziom zagrożenia biologicznego i dlatego nie było jeszcze możliwe przeprowadzenie ponownych testów specyficznych dla tego konkretnego szczepu.

Gtechniq jako firma wspiera regularne mycie rąk i odkażanie powierzchni zarówno w samochodzie, jak i wokół domu. Upewnij się, że zawsze postępujesz zgodnie z zaleceniami lokalnego organu zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia.