Skip to main content
0

Koszyk

Zabezpieczenie skórzanej tapicerki

Skórzana tapicerka w samochodzie nadaje wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Skóra to przecież naturalny materiał, o który teraz możesz zadbać tak dobrze, jaki nigdy wcześniej. Odkryj korzyści ze stosowania środka zabezpieczającego skórzaną tapicerkę od Gtechniq.

Naturalny materiał

Bez głębokiej pielęgnacji podczas użytkowania skóra traci elastyczność i może nawet popękać. Dlatego jeśli chcesz dłużej cieszyć się tym naturalnym materiałem w wnętrzem swojego pojazdu, regularnie dbaj o prawidłowe nawilżenie skórzanej tapicerki. Wystarczy raz na kilka miesięcy zastosować L1 Leather Guard: Zabezpieczenie skóry. Ten środek zmniejsza skutki tarcia, dzięki czemu tapicerka w newralgicznych miejscach nie zniszczy się tak szybko.

Więcej niż impregnat

Nasz preparat poprawia sprężystość skóry, ale zabezpiecza ją również przed przenikaniem barwników z ubrań pasażerów. Dodatkowo chroni przed rozwojem bakterii i mikroorganizmów, a także promieniowaniem UV. Wszystko po to, aby skóra w Twoim aucie na dłużej pozostała w idealnym stanie. Aplikacja preparatu jest wyjątkowo łatwa: cienką warstwę wetrzyj po prostu w tapicerkę i pozostaw do wyschnięcia.