Najlepsze zabezpieczenie lakieru dostępne na rynku.

Postaw na niezrównany poziom połysku, łatwiejszą pielęgnację i skuteczną ochronę. Już od 2 300 zł netto.

UZYSKAJ WYCENĘ

Crystal Serum Ultra to najlepsza powłoka ceramiczna dostępna na rynku. Ale to tylko opinia – 10h twardości i 9 lat gwarancji – to fakty.

Zapewniamy trwały połysk i szklistość, której nie uzyskasz w inny sposób. Nasi Klienci nazywają to efektem lustra na lakierze.

Myjnia, zacieki i smugi – z naszym zabezpieczeniem lakieru to nie problem.

Każda fiolka Crystal Serum Ultra powstaje dla konkretnego samochodu i posiada unikalny numer seryjny.

100% rekomendacja! Każde auto wyglądało lepiej jak nowe z salonu.

Waldemar FlorkowskiWłaściciel w Moto Doradca

Pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły, świetna atmosfera i sposób oddania auta po perfekcyjnym wykonaniu usługi - to będzie mało, aby opisać współpracę z ekspertami Gtechniq.

Maria SmoleńskaManaging Director w Sky&Sand

Każda moja wizyta u ekspertów Gtechniq to frajda, bo wiem jak dobrze moim samochodem zajmą się najlepsi profesjonaliści. Efekty detailingu są piorunujące, a cała obsługa i podejście do Klienta - na medal!

Karolina Cwalina-StępnikaCo-Founder w Her Impact, autorka książek

The quality of the work was always outstanding with exquisite attention to detail. Since the company has grown they haven't lost their personal touch and the service incl. customer service is top notch. I recommend it always to all of my friends who value their cars and want them to look perfectly at all times.

Błażej ŻuławskiCEO w CD Works

Zobacz efekty:

Przekonaj się o skuteczności naszej powłoki. Gwarantujemy niezrównany poziom połysku, łatwiejszą pielęgnację i wysoką odporność na rysy pielęgnacyjne.

Play Video

ZOBACZ VIDEO

Darmowa wycena usługi

Uzyskaj wycenę: