Rodzaje dostawy

Dostawa

Wszystkie zamówienia realizowane są w ciągu 2-3 dni, od momentu otrzymania potwierdzenia w postaci wiadomości e-mail.
Zależy nam aby zamówione produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej, dlatego dokładamy wszelkich starań aby zamówienie złożone do godz. 11:30 byłu wysłane do Ciebie tego samego dnia. 

Wysyłka kurierem

Przy wybraniu opcji wysyłki kurierem, paczka zostanie dostarczona do Ciebie przez firmę kurierską UPS.

Wysyłka do paczkomatów

Oferujemy wysyłkę do paczkomatów InPost.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dotyczy wszystkich zamówień powyżej 250 zł netto.
Zwroty

Zwroty i reklamacje

Gwarantujemy zwrot pieniędzy za każdy przedmiot, z którego nie jesteś w pełni zadowolony, jeżeli odeślesz go w ciągu 14 dni od otrzymania i gdy zwrócisz go nam w stanie nadającym się do dalszej sprzedaży czyli nie otwarty i oryginalnie zapakowany. Dokonując zwrotu pieniędzy, będziemy musieli zobaczyć dowód zakupu. Zwroty zostaną przelane na pierwotną metodę płatności.

Ze względów bezpieczeństwa nie możemy zaoferować wymiany produktu lub zwrotu pieniędzy za produkty, które były otwierane lub używane, chyba że są wadliwe lub nie nadają się do użytku. Pamiętaj, że jeśli kupiłeś nasze produkty za pośrednictwem innego sprzedawcy, będziesz musiał zwrócić produkty do pierwotnego miejsca, w którym je kupiłeś.

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z zamówionym towarem.

Jak dokonać zwrotu?

Zwrot produktów jest prosty i szybki. Jeśli chcesz zwrócić produkt, po prostu wyślij produkt(y), list wyjaśniający, dlaczego zwracasz produkty. Załącz dane kontaktowe oraz oryginalny dowód zakupu i wyślij na adres:

Gtechniq Polska, ul. Jeziorki 86, 02-863 Warszawa,

Nasze salony

Znajdź Eksperta
lub Sklep

Znajdź eksperta blisko Ciebie