Jak ulepszyć swój rower?

Zadbaj o rower dzięki sprawdzonym produktom i przekonaj się, że detale mają olbrzymie znaczenie.

Wiemy, że rowerzyści to eksperci, którzy znają się na rzeczy, dlatego nie będziemy mydlić Ci oczu. W Gtechniq od zawsze stawiamy na jakość i czysty performance, a nasze produkty opracowywane są przez najlepszych inżynierów i wizjonerów. Nasza praca jest podparta testami laboratoryjnymi i jazdą w realnych warunkach,  właśnie dlatego, jesteśmy tak bardzo skuteczni.

Nasze DNA

Nasze powłoki to klasa sama w sobie.

W naszej ofercie nie znajdziesz wosków i polimerów w zawyżonej cenie. Swoje korzenie zapuściliśmy w branży motoryzacyjnej (WRC, F1, 24h Le Mans), a środki, które przygotowaliśmy dla rowerzystów, testowaliśmy w realnych, najbardziej wymagających warunkach. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jesteśmy rynkowym liderem.

Powłoka Ceramiczna - Nowa jakość w branży rowerowej

Od tej chwili rower będzie bardziej brudo-odporny, a proces mycia i pilęgnacji sprzętu, będzie przebiegał łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek.

Dodaj

Premium… może być jedynie pustym określeniem. W przypadku Gtechniq jakość premium jest podparta badaniami, technologią i nauką. Co to oznacza w praktyce?

Gtechniq mieści się, w Wielkiej Brytani, w nowoczesnym kompleksie, którego częścią są lśniąco białe, sterylne laboratoria, jakich nie powstydziłaby się największe ośrodki badań biomolekularnych. W tych laboratoriach niewielki zespół chemików-pasjonatów Gtechniq na poziomie nanochemii i chemii supramolekularnej nieprzerwanie i zawzięcie walczy o to, aby powierzchnie samochodów, jachtów, samolotów oraz rowerów lśniły coraz trwalszym blaskiem i nieustannie wyglądały lepiej niż nowe.

W świecie produktów do pielęgnacji rowerów, podobnie jak w świecie producentów rowerów, „premium” to często pojęcie uznaniowe i marketingowa wydmuszka. Gtechniq aspekt premium swoich produktów podpiera nauką i wymiernymi wartościami będącymi wynikami zaawansowanych testów, badań i porównaniami z produktami konkurencji.

„Wiedza Gtechniq w zakresie powłok ceramicznych jest wybitna, a pozycję tę dodatkowo wzmacniają relacje z wydziałami materiałoznawstwa dwóch wiodących uniwersytetów na świecie. Gtechniq Bike jest zwieńczeniem dużego wysiłku badawczo-rozwojowego w celu wyprodukowania produktów, które oferują rowerzystom konkretne korzyści”.

Rob EarleGtechniq MD

Kategorie produktów

Powłoka ceramiczna na rower

1 product

Mycie i czyszczenie roweru

4 products

Akcesoria do pielęgnacji

3 products