Skip to main content
0

Koszyk

Od ponad 20 lat Gtechniq koncentruje się na tworzeniu produktów opartych na badaniach naukowych, innowacyjnych materiałach i łatwości użytkowania.
Wszystkie produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny długotrwały efekt wizualny, chroniąc przed starzeniem się powierzchni i codziennym użytkowaniem.

Nowe opakowania naszych produktów do pielęgnacji zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlały bardziej uproszczony i ekskluzywny wygląd. Nowy design pokazuje, że Gtechniq koncentruje się i będzie nieustanie koncentrować się na produktach wysokiej jakości, które zapewniają doskonałe rezultaty i moc działania.

Dlaczego zmieniliśmy opakowania?

Ponieważ Gtechniq nieustannie się rozwija i podnosi poprzeczkę dla produktów, w branży car detailingu. Czuliśmy, że obecny wygląd etykiety produktów do pielęgnacji nie reprezentuje już naszych podstawowych wartości i celów marki.

Etykiety zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać wydajność, jakość i technologię, które są podstawą Gtechniq, jednocześnie czyniąc łatwiejsze rozpoznanie produktu oraz zrozumienie jego zastosowania. Dodatkowo nowe etykiety mają bardzo czytelną instrukcję w języku polskim,

Gdzie znajduje się instrukcja w języku polskim?

-Instrukcja w języku polskim, znajduje się pod etykietą, w oznaczonym miejscu, w rogu etykiety (zobacz na zdjęciu obok) jest zaznaczone miejsce służące do zerwania wierzchniej warstwy etykiety. Pod nią znajdziesz instrukcje w języku polskim.

Jak rozpoznam, po zmianie etykiet produkt który dotychczas używałem, np. C6?

Nie będziesz miał z tym problemu, stare oznaczenia produktu np. c6, w8, T1 itp. znajduje się na opakowaniu, nad nazwą produktu.