Skip to main content
0

Koszyk

Płynne szkło

Masz dosyć regularnego woskowania karoserii? Lubisz idealny wygląd lakieru na samochodowej karoserii? A może chciałbyś, żeby Twoje auto dłużej było czyste? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś tak, płynne szkło od Gtechniq jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest płynne szkło?

Płynne szkło to specjalistyczny preparat, który doskonale zabezpiecza lakier pojazdu przed przywieraniem brudu i wody. Po jego zastosowaniu woda idealnie perli się i szybko spływa z karoserii. Dodatkowo płynne szkło zwiększa połysk lakieru, dzięki czemu auto wygląda atrakcyjniej.

Dlaczego lepiej wybrać Powłokę C2?

Stworzyliśmy preparat, który wyjątkowo łatwo i bezproblemowo się aplikuje: wystarczy spryskać C2 mikrofibrę Gtechniq, a następnie wetrzeć powłokę w karoserię i wypolerować czystą mikrofibrą. W ten prosty sposób naniesiesz trwałą powłokę ceramiczną, która pozostanie na lakierze nawet przez 6 miesięcy. Nie musisz obawiać się niepowodzeń podczas aplikacji, ponieważ ewentualne pozostałości preparatu szybko usuniesz za pomocą zwilżonej i suchej mikrofibry.

Wygodna i bezpieczna w aplikacji powłoka ceramiczna ✅ Płynne szkło pozostaje na lakierze nawet przez 6 miesięcy ✅ Co zamiast woskowania? ✅