Skip to main content
0

Koszyk

Jeszcze lepsza niewidzialna wycieraczka

Niewidzialna wycieraczka poprawia widoczność w deszczu i ułatwia oczyszczanie szyb z zabrudzeń, śniegu i lodu. Ale klasyczne preparaty tego rodzaju tworzą nietrwałe powłoki. Dlatego opracowaliśmy ultraniewdzialną wycieraczkę Gtechniq. 

Jeszcze trwalszy efekt 

Nasz preparat wykorzystuje się wiązań chemicznych, które są mocniejsze, niż fizyczne, utrzymujące na szybki powłoki klasycznych środków typu niewidzialna wycieraczka. Dzięki temu efekt jest trwalszy, a krople wody i zanieczyszczenia odpychane są znacznie skuteczniej. Sprawdź zalety nałożenia ultraniewdzialnej wycieraczki Gtechniq także na pozostałe szyby auta. 

Niewidzialna wycieraczka na wszystkie szyby

Opakowanie o pojemności 15 ml pozwoli Ci nałożyć aż trzy warstwy naszego preparatu na szybę przednią oraz zabezpieczyć pozostałe szyby pojazdu. Dzięki temu łatwiej usuniesz z nich zabrudzenia nawet tak trudne, jak soki drzew i ślady po owadach. Dodatkową zaletą stosowania naszej ultraniewidzialnej wycieraczki jest łatwiejsze usuwanie z szyb śniegu i lodu. Przed zastosowaniem preparatu zobacz, jak nakładać niewidzialną wycieraczkę